دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99


دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 - 99

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور 9099071647

تماس از استان تهران 9092305579

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بر اساس اطلاعیه قطعی وزارت آموزش و پرورش، برای پایه ششم به هفتم آزمون نمونه دولتی برگزار نمی شود و پذیرش دانش آموز در مدارس نمونه دولتی، فقط بر اساس سوابق تحصیلی دانش آموز می باشد. در واقع، سال گذشته شاهد حذف آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم بودیم و دانش آموزان پایه ششم که علاقمند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی بودند، بر اساس سوابق تحصیلیشان، در این مدارس گزینش می شوند. برهمین اساس پیش بینی می شود که در سال 98 نیز از علاقمندان به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، بر اساس وضعیت تحصیلی و کارنامه شان، ثبت نام به عمل آید.  

box type=”info” align=”right” class=”” width=””]

توجه داشته باشید که ، برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت مربوط به آنها اقدام نمایید.

[/box]

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 98 – 99

 ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می شود، اما در بعضی از استان ها ثبت نام به صورت حضوری نیز صورت می پذیرد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ، باید دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی را از سایت مربوطه دریافت کرد و پس از کسب اطلاعات دقیق، نسبت به ثبت نام اقدام نمود. لینک دریافت  دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99، به محض انتشار، در این مطلب قرار داده خواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 -99

با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی، از جزییات برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه ششم ایتدایی آگاه شوید.

شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

  • داشتن تابعیت ایرانی (ثبت نام داوطلبان غیر ایرانی در آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی، باید مورد تایید مرکز امور بین الملل خارج از کشور، قرار بگیرد)
  • کسب مقیاس خیلی خوب در در تمام دروس پایه ششم ابتدایی و یا کسب نمره خوب در یکی از دروس و باقی دروس خیلی خوب
  • محل آزمون داوطلبان یر مبنای منطقه ای که در سال تحصیلی 97 – 98، مشغول به تحصیل بوده اند، تعیین می گردد.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی در سال گذشته حذف شده و نمی توان پیش بینی نمود که در سال آینده آزمون نمونه دولتی برای این پایه برگزار خواهد شد یا نه. در سال های گذشته، اواخر خرداد ماه تا اوایل تیر ماه شاهد برگزاری آزمون نمونه دولتی برای پایه ششم به هفتم بوده ایم و در صورتی که در سال 98، برای پایه ششم آزمونی برگزار شود، به احتمال زیاد نیمه دوم خرداد ماه یا نیمه اول تیرماه باشد. برای اطلاع دقیق تر، باید منتظر اطلاعیه ای جدید از وزارت آموزش و پرورش کشور باشیم. آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم شامل 100 سوال 4 گزینه ای می باشد و 100 دقیقه زمان برای پاسخگویی به سوالات در نظر گرفته می شود تعداد و ضریب سوالات این آزمون، به شرح جدول زیر می باشد:

نام درستعداد سوالاتضریب درسآموزش قرآن و هدیه های آسمانی102فارسی202مطالعات اجتماعی101علوم تجربی202ریاضیات203

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99

چند هفته پس از برگزای آزمون، نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی، در سامانه الکترونیکی اداره کل آموزش و پرورش هر استان قرار داده می شود. داوطلبان پس از آنکه با مراجعه به این سامانه، از کارنامه خود آگاه شدند به صورت حضوری به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کنند. و در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده، به منزله انصراف از تحصیل در مدارس تیزهوشان، تلقی خواهد شد. آن دسته از دانش آموزانی که پس از دریافت کارنامه، اعتراضی نسبت به درصد دروس خود یا تراز علمی کسب شده داشتند، می توانند اعتراض خود را در سایت وزارت آموزش و پرورش ثبت نام نمایند و منتظر بررسی درخواست خود باشند. در صورت مورد تایید بودن تثاضای اعتراض این دسته از داوطلبان، کارناه ی جدیدی برای آن ها منتشر خواهد شد و می توانند بر اساس آن، جهت ثبت نام حضوری در مدرسه پذیرفته شده اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99

اگر پس از مطالعه مطالب فوق، ابهامی برایتان ایجاد شد، با مشاوران ما در مرکز  مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس بگیرید.

tizhushan-nemune1.gif

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –

تماس از سراسر کشور 9099071647

تماس از استان تهران 9092305579

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

منبع : دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99

مشاوره تحصیلی – ایران مشاوره – مشاوره تحصیلی تلفنی – شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی –  دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم –  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم – دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی –  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم –  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی – اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی – کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون نمونه دولتی – ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98 – 99 - مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 - منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی – هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98 – 99 - دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98 – 99 - ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی – منابع آزمون نمونه دولتی نهم – اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی – دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 99


/ 0 نظر / 7 بازدید